14. května 2019 - Hotel Don Giovanni, Praha

Má mozek ještě šanci?

Vše, co jste chtěli vědět o umělé inteligenci (a báli jste se zeptat)

Chcete vědět, co je umělá inteligence a jak ovlivní vaše podnikání? Chcete se inspirovat možnostmi využití stále rostoucích objemů dat pro podporu rozhodování? Pak je tato konference určena právě pro vás!

O tématu

Využití technologií

Syntéza poznatků

Názorná prezentace znalostí

Zapojení umělé inteligence do rozhodovacích procesů vyvolává řadu otázek. Například: Jaký bude mít umělá inteligence dopad na řízení firem? Jak ovlivní postavení lidí na trhu práce? Jaké jsou předpoklady pro nasazení umělé inteligence? Kdo je zodpovědný za její pochybení? Cílem konference je prezentovat různé pohledy na reálné využití umělé inteligence ve firmách.

Program

Dopolední sekce

1.Co je umělá inteligence a jaký je stav jejího vývoje – má mozek ještě šanci

2. Co dokáže strojové učení - úspěšné a problémové příklady využití

3. Jaké jsou podmínky nutné pro implementaci strojového učení

4. Jaké jsou sociální, ekonomické a bezpečnostní aspekty rozvoje umělé inteligence

Odpolední sekce

1.Využívání dat k podpoře rozhodování – umělá inteligence vs. lidský mozek

2.Případové studie o vytvoření a využití aplikací na bázi strojového učení

3.Případová studie o vytvoření systému pro roli „firemního syntetika“

4.Prezentace zajímavých start-up projektů

Odpolední panelová diskuse a networking

1.Lidé s neotřelým laterálním myšlením, kteří přinášejí nové pohledy na věci

2.Lidé tvořící strategii využívání umělé inteligence v organizacích

3.Dodavatelé aplikací využívajících prvky umělé inteligence

4.Zájemci o uplatnění v roli "firemních syntetiků

Organizátor

Tovek

Jsme česká technologická společnost. Již 25 let vyvíjíme profesionální nástroje, které pomáhají najít, pochopit a využít informace k podpoře rozhodování. Umělá inteligence má potenciál stát se v budoucnu jedním z nástrojů, který bude manažerům pomáhat činit správná rozhodnutí. Tuto konferenci vnímáme jako příležitost konfrontovat na jednom místě zastánce i odpůrce umělé inteligence. Naším cílem je zhodnotit využitelnost umělé inteligence z pohledu manažera, který je zodpovědný za ekonomické výsledky a dlouhodobou konkurenceschopnost podniku, v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Zájem o účast na konferenci


Uložit do kalendáře 14-05-2019 09:00 AM 14-05-2019 9:00 PM Europe/Prague Má mozek ještě šanci? Všechno, co jste kdy chtěli vědět o umělé inteligenci (ale báli jste se zeptat) Hotel Don Giovanni, Praha

Mediální partner

Odborný partner

GoodAi

Společnost GoodAI se zabývá výzkumem a vývojem umělé inteligence. Byla založena jejím nynějším generálním ředitelem Martinem Rosou v lednu 2014. Mezinárodní tým 20 výzkumníků a inženýrů sídlí v Praze v České Republice. Cílem společnosti je vývoj všeobecné umělé inteligence – tak rychle jak jen to jde – aby pomohla lidstvu k porozumění vesmíru.

Zatímco GoodAI se zaměřuje na základní výzkum umělé inteligence na lidské úrovni, sesterská firma GoodAI Applied využívá řešení umělé inteligence k maximalizaci obchodního úspěchu pro společnosti a organizace z širokého okruhu odvětví.